החופש הגדול
בקטגוריה תמצאו פעילויות תרגול, פעילויות כיפיות......
למידה בשעת חירום
מהנעשה באורנים


יולי 2014
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
 
 
 
 1
ג' בתמוז
חופשת קיץ
2
ד' בתמוז
חופשת קיץ
 
3
ה' בתמוז
חופשת קיץ
4
ו' בתמוז 
חופשת קיץ
 
6
ח' בתמוז
חופשת קיץ
7
ט' בתמוז
חופשת קיץ
8
י' בתמוז
חופשת קיץ
9
י"א בתמוז
חופשת קיץ
10
י"ב בתמוז
חופשת קיץ
 
11
י"ג בתמוז
חופשת קיץ
13
ט"ו בתמוז
חופשת קיץ
14
ט"ז בתמוז
חופשת קיץ
15
י"ז בתמוז
חופשת קיץ
16
י"ח בתמוז
חופשת קיץ
17
י"ט בתמוז
חופשת קיץ
18
כ' בתמוז
חופשת קיץ
20
כ"ב בתמוז
חופשת קיץ
21
כ"ג בתמוז
חופשת קיץ
22
כ"ד בתמוז
חופשת קיץ
23
כ"ה בתמוז
חופשת קיץ
24
כ"ו בתמוז
חופשת קיץ
 
25
כ"ז בתמוז
חופשת קיץ
 
27
כ"ט בתמוז
חופשת קיץ
 
28
א' באב
חופשת קיץ
 29
ב' באב
חופשת קיץ
 30
ג' באב
חופשת קיץ
 31
ד באב
חופשת קיץ
 

לוח הודעות בית ספר
preview
אגרת סוף שנה להורים
"הנסיך הקטן חצה את המדבר ולא פגש נפש חיה פרט לפרח אחד. "היכן בני האדם?" שאל הנסיך הקטן בנימוס. "בני אדם?" ראיתי אותם לפני כמה שנים. אי אפשר לדעת היכן הם נמצאים. הרוח מעיפה אותם לכל עבר. אין להם שורשים וזה מקשה עליהם מאוד." אנטואן סנט אכזופרי מתוך הספר הנסיך הקטן.
(ב' בחשוון התשע"ג, 18/10/2012 )

קיץ של ידידות

התנהגות בחופשת הקיץ
המלצות להורים לקראת הקיץ מתוך חוזר מנכ"ל חופשת הקיץ מאפשרת זמן איכות משפחתי בבית, בברֵכה ובים, בטיולים, בגני משחקים ובנופש. יחד עם זאת, הזמן הפנוי הרב שעומד לרשותם, ופעמים רבות היעדר השגחת מבוגר, גורמים לעלייה בשיעור הנפגעים בקרב ילדים בעונת הקיץ. לקראת החופשה, עם שינוי השגרה והפרידה ממסגרות החינוך, מומלץ לשוחח עם ילדיכם על כללים בסיסיים של שמירה על ביטחונם הפיזי והנפשי ולהזכיר שוב את החשיבות של שמירה על הנחיות האחראים במסגרות השונות, וכן את חשיבות הפנייה למבוגר אחראי במקרים שהם מרגישים מאוימים או לא בטוחים בעצמם

יום שיא בקיימות
יום שיא בקיימות בתאריך ה-12.5, ציינו בבית הספר יום שיא בנושא הקיימות. קיימות הוא מושג המאפיין את רוח בית הספר שלנו בשנים האחרונות. מי ייתן ויהיו לכולנו ימים מקיימים לאורך כל השנה.

רובוטיקה
לפני מספר חודשים יצאה לדרך נבחרת E- ORANIM , עשרה תלמידים משכבת ה'- ו'. יחד עם המורה יולי הם למדו וחקרו אודות אסונות טבע, ראיינו אנשי מקצוע והגו יחד המצאה מצילת חיים במקרה של אסון טבע- "המצילון"! זהו למעשה שבב קטנטן המושתל לגוף האדם (ממש כמו לכלבים....) ומזהה חרדה בגוף ע"י מדידה של לחץ הדם, דופק, הורמון קורטיזול וכדומה
תמונות    |   

יום המאה
ילדי כיתות א' -ב' ספרו מתחילת השנה מאה ימי לימודים. ביום המאה לספירה ציינו בחגיגה מתמטית גדולה..... באולינג כשסכום הבקבוקים הוא 100, בניית מגדל מ-100 כוסות חד פעמיות....
תמונות    |   

חידון ט"ו בשבט
כמסורת החוזרת זו השנה השלישית ציינו בבית הספר את יום ט"ו בשבט בחידון צמחים. כל תלמידי בית הספר יצאו למשחק "חפש את המטמון" ברחבי הישוב.

להקת "התו הירוק"
קבוצת נגינה מכלים ממוחזרים אחת לשבוע נפגשים ילדי כיתות ג-ד , ה-ו למפגש חוויתי בקבוצות של עד 12 ילדים ובו הם לומדים כיצד ניתן להשתמש בכלים השונים (בקבוקים, מחבתות, מקלות, חוטים, פחונים ועוד...) לצורך הפקת מוסיקה.
תמונות    |   

מועצת תלמידים ירוקה
בית הספר שלנו עוסק כבר מספר שנים בתחום הקיימות. משנה לשנה אנו מרחיבים את עשייתנו ורצינו השנה לחלוק עוד יותר את האחריות לקיימות עם התלמידים. לפיכך הוחלט על איחוד שתי המועצות שפעלו בעבר- מועצה ירוקה ומועצת תלמידים, לכדי מועצה אחת מרכזית- מועצת התלמידים הירוקה.

מצטייני החודש
"מצטייני החודש"- ממשיכים במסורת.... ילדים בוחרים את מצטייני החודש מכיתתם. בכל חודש נבחר נציג מכל כיתה (ב'-ו') להיות חלק מועדה הבוחרת את התלמיד המצטיין באותו חודש מכיתתו....

יום השפה העברית
תאריך ה 12/22 הוכרז במערכת החינוך כ"יום הלשון העברית". – יום חשוב זה צויין בביה"ס בחגיגה גדולה לילדים שכולה על טהרת העברית. הזדמנות מצויינת הייתה לנו להפגיש את הלומדים עם אליעזר בן יהודה, מחייה השפה העברית, וללמוד על פעולתו הענפה לתחיית השפה בארצנו. הפעלות רבות וחוויתיות בשטח ביה"ס החזירו את התלמידים אחורה בזמן למסע שכולו מילים ואותיות...ברוח פועלו של בן יהודה. אז

מצוינות 2000
הביצה שהתחפשה...ערב פתיחת המצוינות. ביום א- ה-3.11.2013 נפגשנו מורים, הורים וילדים השותפים לתכנית מצוינות 2000, לערב פתיחת השנה.

האחר הוא אני
כל אדם רוצה לחוש בעל ערך, משמעותי, אהוב ומקובל בחברה. ערכי כבוד, סובלנות ושוויון מאפשרים קיום משותף, שלום וסדר חברתי, והם התשתית לעשייה חינוכית ולעמודי היסוד שעליהם ניתן לכונן חברת מופת. שר החינוך, הרב שי פירון, בחר להוביל מהלך חינוכי לקידום חברת מופת שכותרתו 'האחר הוא אני'. אנו מזמינים אתכם לחתום על האמנה לקידום חברת מופת בישראל במסגרת הנושא השנתי וכמו כן מצורף מכתב של מנהלת המחוז.

זה"ב באורנים
זה"ב באורנים: *כללים שיעזרו לילדכם להיות בטוחים וזהירים בדרכים * פרויקט "חבק וסע" באורנים * משמרות הזה"ב * יום הבטיחות בדרכים 2013 ....

הרגלי התנהגות סביבתית של תלמידי בית הספר
חושבים עולמי-פועלים מקומי. גם אנחנו פרפרים" היא תוכנית לימודים ייחודית בנושא הקיימות. השנה בחרנו לפתוח את התוכנית בכינוס בו הציגו התלמידים את הנתונים שאספו אודות הרגלי התנהגות סביבתית שלהם.

הכריך שלי
הכריך שלי.... רונית ויסברג - מדריכה ארצית בחינוך לבריאות - משרד החינוך - דיאטנית. החופש הגדול הולך ומתקצר ואנו ההורים שוב אם השאלה איזה כריך נכין לילדנו. השאלה אינה פשוטה ונוגעת לכל אחד ואחד. כדי לענות חשבו מה אתם כילדים אהבתם? האם הילדים יכולים להיות שותפים להחלטה בדבר מרכיבי הכריך?! אספנו עבורכם טיפים ורעיונות .


כ"ו בתמוז התשע"ד, 24/7/2014
גלריית תמונות

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטהדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
אורנים יהוד- נווה מונוסון    שוהם 1, נוה מונוסון  יהוד    טלפון: 03-5334223     
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים